2012-2014 Arasi Tercihen Premio Black Düşük Km Takasli Doblo Ariyorum

Backencep

Yeni Üye
Adı
hüseyin
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2014
415949711 İlandaki aracımı satıp üste para ekleyerek premio veya premio black d3 kasa doblo almaya karar verdim. yakıt,yol tutuş vb. konularda doblo nasıldır.takas için veya nakit satmak isteyen arkadaşlar varsa yazabilir

arda2000

Saygın Üye
Adı
Arda
Modeli
Renk
Saklı Bahçe
Ben olsam satıp Doblo almam.
Dobloyo kötülemek için demiyorum.
Zevk sizin. Fakat wv Caddy den inip dobloya binince bu neya demeyin.
Sıfır ; 1.6 Doblo ile Caddy sürdüm.
Caddy resmen leopard tank gibi.
Ama şuda var Caddy nin full ve dolusu sıfırı çok pahalı. Doblo nun full+ full u Caddy nin boş kasası fiyatında .
Boş kasa fiyatına full+full dobloya binilebilir. Tabi 0 alacaksaniz.
Son olarak ; ben olsam , Caddy ile basladiysam onla devam ederim.
Tabi tekrar diyorum. Yazdıklarım kişisel görüşümdür.

SonYolcu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
Sıfır faiz kampanyası ile sıfır aldığım için doblo aldım alırken cadyy de sıfır faiz olsaydı doblonun yüzüne bakmazdım.Sıfır faiz caddye de olsa doblonun full olanın yerine caddy nin boş olanını tercih ederim.2005 model caddy de ASR-ABS-ESP vs.standart olarak sunulur.2014 doblomda ASR,ESP yok Urban (orta donanımda).Falza söze gerek yok aslında.

Edit:Anlatım bozukluğu

Backencep

Yeni Üye
Adı
hüseyin
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2014
caddy den bende memunum aslında ama model yenilemek istiyorum 2014 araçlara bakıyorum caddy ler 60 bin civarında ama full donanım dobloları 45 bin civarına bulabiliyorum ayriyeten caddylere esp 2010 da geldi bizim kasalarda esp yok. 45 bin lira bütçe olacak tahmini o paralara 2011 trendline var onlarda en az 100 bin km lerde zaten benim aracım 150 binde o yüzden daha az km li araçlara bakıyorum genel olarak bakacak olursak 2014-2013 doblo için 2010 1.9 tdi yada 2011-2012 trendline dan vazgeçilirmi, trendline kasalara hız sabitleyici bile koymamışlar donanım olarak yetersiz gibi tek güzel tarafı 2010 dan sonra güvenlik standart.