2006 Model D2 1.3 multijet içğn klima tavsiyesi

netegitmen

Azimli Üye
Doblo
Adı
salih aksoy
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
Selamlar. Sevgili ailem. Yarın adapazarına çıkcam 10 gün kadar adapazarında olcam. Araçta klima yok malum sıcaklar beni yoracak. Aracı 1 yıl oldu alalı satmaya kıyamıyorum hiç bir sorunum yok doblomu seviyorum.
Geçen yağ değişimi sırasında aşağıda sallanan bir soket gördüm ustaya sordun neden boş diye dedi klima soketi. Şimdi bu araç demekki malzemesinin bir kısmı hazır. Acaba klima taktırsammı diye düşünmeye başladım.
Satsam yenisini alsam aracım gibi temizini nasıl bulcam. Yeni bir macera yaşamak istemiyorum. Araç almak satmaktan daha zor geliyor.
İstanbul yakın adapazarına acaba gitmişken bir usta bulsam da bir günümü ayırıp klimayı taktırsam diye düşünüyorum.
Sizden ricam anadolu yakasında tercihen ümraniye civarında tanıdık bildik bir gün içerisinde doblomun tek eksiği klimasını taktırabileceğim usta tavsiyesi.
Tavsiye edebileceğiniz adres tel varsa bir görüşüp taktırmak istiyorum. Tavsiyelerinize ihtiyacım var. Şimdiden doblo ailesine teşekkür ederim.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#Raşitemmi

Fenomen Üye
Adı
Raşit DEVE
Kan Grubu
AB RH +
Meslek
Demirci
Modeli
Araç Yılı
2008
Renk
gri granit
Takılıyosa taktır bence benim tanıdığım yok malesef benimkide gaz bastırıyorum iki hafta sonra yine boşalıyor anlican banada iyi bir usta lazım

ozcnahmet

Aktif Üye
Adı
Ahmet
Meslek
Öğrenci
Modeli
Renk
Beyaz
Antalyada bildiğim klimacı var da İstanbul için yardımcı olamayacağım, çıkması 1500tl, sıfırı 2500tlye mal oluyor bende taktıracaktım seneye seneye derken duruyor öyle :D

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
ümraniye sanayide adam gibi usta bulmak çok zor be abi yapılabiliyosa yaptırman iyi olur klima gerçekten can. malesef benimde tanıdığım yok

netegitmen

Azimli Üye
Doblo
Adı
salih aksoy
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
Merhaba

Aracınıza komple klima montajı KDV dahil 3.540,00 TL dir. Montaj süresi 3 gün olup, takılacak klima 1 yıl garantilidir. Ruhsata işletmenize gerek yoktur.

İyi çalışmalar.

netegitmen

Azimli Üye
Doblo
Adı
salih aksoy
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Öğretmen
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2012
Renk
Siyah
@netegitmen
Diye mesaj geldi. 3500 tl çok bu iş için.