2003 1.9 D 65 Beygir

abc

Yeni Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2003
Arkadar 1.9 d aracimin beygirini yukseltebilirmiyim ?

MEHMET78

KARABÜK YÖNETİCİSİ
Yetkili Kişi
İl Yöneticisi
Başka Araç
Adı
MEHMET
Kan Grubu
B RH +
Aracınız
Başka Araç
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2016
Renk
BEYAZ
@abc
yükselirde masrafa değmez.satıp jtd almak daha mantıklı.

abc

Yeni Üye
Adı
Mustafa
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2003
anladim araba hic gitmio ya sollama felan yapamiom

akın33doblo

Aktif Üye
Adı
akın karadiken
Meslek
öğrenci
Modeli
Renk
beyaz
Ne kadar limitiniz var beygir yükseltmek için

SonYolcu

Onursal Üye
Doblo
Adı
Kahramankent
Kan Grubu
A RH +
Aracınız
Doblo
Modeli
Urban
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2014
Renk
Beyaz
@abc, post: 239425, bu member: 15844
Motorda yağ yakma vs.var mı?Bu motorların ömrü bakımsız olunca çabuk bitiyor bütün motorlar öyledir fakat bu serilerde daha çabuk bitiyor bir tanıdıkta vardı arabada yağ bidonu ile geziyordu.En sonunda motor tamiri yaptırdı.Bu motor masraf etmeye değmez.İmkanınız varsa turbolu olanlardan alın.

htakil

Yunusemre Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Başka Araç
Adı
Hüseyin Takıl
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Elektrik teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.2
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Bende de 2004 u vardı 102 binde aldım 150 binde 7 bin tl harcayarak yeni motor yaptım ama 170 binde sattım yine de . ilk kalkış hariç tatmin ediyodu ama kalkışta berbattı. 190 lari gördüm yer yer ama dumduz yolda. Jtd 10 saniyede cikiyosa benimki 3-5 dakikada cikiyodu ama
Güçlendirmeye gelince çok araştırdım ecufast olmuyo. Turbo eklenmiyo yapacagin tek şey egr iptali onunda hiç bi farkı olmuyo düz dizellerde eğer ataklık istiyorsan çok yanlış bi araç. Hız ve serilik önemsemeyeler rahatlıkla kullanabilir.

htakil

Yunusemre Temsilcisi
Yetkili Kişi
İlçe Temsilcisi
Başka Araç
Adı
Hüseyin Takıl
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Elektrik teknisyeni
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Motor
1.2
Araç Yılı
2013
Renk
Beyaz
Bende de 2004 u vardı 102 binde ilk sahibinden ve full servis bakımlı aldım 150 binde 7 bin tl harcayarak yeni motor yaptım ama 170 binde sattım yine de . ilk kalkış hariç tatmin ediyodu ama kalkışta berbattı. 190 lari gördüm yer yer ama dumduz yolda. Jtd 10 saniyede cikiyosa benimki 3-5 dakikada cikiyodu ama
Güçlendirmeye gelince çok araştırdım ecufast olmuyo. Turbo eklenmiyo yapacagin tek şey egr iptali onunda hiç bi farkı olmuyo düz dizellerde eğer ataklık istiyorsan çok yanlış bi araç. Hız ve serilik önemsemeyeler rahatlıkla kullanabilir.

akın33doblo

Aktif Üye
Adı
akın karadiken
Meslek
öğrenci
Modeli
Renk
beyaz
@abc
Yükseltirsin ama bunun için ayiracagin miktra bağlı Dereceli ekzantirik takarsın emme ve egzoz portlarını üst kapağı taşlatırsın kutu içi açık hava filtresi takarsın K&N nin filtrelerini öneririm, headers da ekleyebilirsin bunların üzerine tahmini olarak 25-30 hp getirisi olur

doblo3535

Fenomen Üye
Adı
m.i
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Gıda toptancısı
Modeli
Araç Yılı
2017
Eski nesil dizel ancak enjektörleri söktürüp temizlik yaptırırsan ve pompayı söktürüp temizlik ve bakım yaptırırsan çok farkını görürsün,en sonda würht katkı atacaksın süper olur bende eskiden h100 vardı oda düz dizeldi 30 bin kmde bir pompacıya gidip bunları yaptırırdım araç canavar gibi olurdu