20-22 Bin Tl Ye Hangi Doblo ?

ugurbahcelı

Azimli Üye
Adı
ugur
selam arkadaşlar bir süredir doblo alma niğetindeyim bütçem max 22 bin civarı araştırmalarıma rağmen halen hangi model doblo alacağıma karar veremedim sonuç olarak sizlere danışmak istedim. aracı ticari amaçla kullanmayacağım aile aracı olarak kullanacağım çok fazla km yapmam senede max 5-6 bin araçtan istediklerim klima sart degil ama olursa iyi olur sürgülü kapı ikincisi olursa çok iyi olur arka bagaj tek kapı olmasını istiyorum yukarı doğru kalkanlardan şuan kullandığım araç broadway olduğu için muhtemelen hangi dobloya binersem bineyim bana iyi gelecek diye düşünüyorum bu bütçeye göre şu model şu motor şu donanım doblo alabilirsin veya tavsiye ederim diyecek arkadaşların yorumlarına göre hareket edeceğim zaman ayıran herkeze teşekkür ederim.

unal karadas 37

Fenomen Üye
Adı
unal karadas
Kan Grubu
A RH +
Meslek
kaynakcı
Modeli
Araç Yılı
2011
Renk
(Turk) kahverengi
Doblo 1.kasa veya 2. Kasa da olabilir teamdoblo facebook sayfasina da yazın istediğiniz araç özelliklerini
Sahibinden.com Dada arastirin
Her bütçeye göre bişeler cikar illaki

ugurbahcelı

Azimli Üye
Adı
ugur
@unal karadas 37

teşekkürler zaman ayırdığınız için bakıyorum ilanlara bütçe aralıklarında bir çok doblo var ama bilgi sahibi olmadığımdan karamsar yaklaşıyorum çünkü hangi model veya hangi motor tutulur net olarak anlayamadım mesela 1,4 benzili/lpg li bir araç buldum 2006 mod. fiyatı çok uygun geldi ( 14.500) ama benzinli sorun çıkartırmı çünkü 1,3 m.jet sanırım daha çok tutuluyor

doblo3535

Fenomen Üye
Adı
m.i
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Gıda toptancısı
Modeli
Araç Yılı
2017
2007 d2 1.3 m.jet ilk sahibinden orjinal camlı 100 bin km hatasız boyasız bir araç var 23500 istiyor bizim bi arkadaş

ByMurat

Onursal Aydın Yöneticisi
Doblo
Adı
Murat Şentürk
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Makina Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2005
Renk
Gri Füme
Öncelikle aramıza hoşgeldiniz.D2 tavsiye ederim facebook sayfamız da araçlar mevcut.

ByMurat

Onursal Aydın Yöneticisi
Doblo
Adı
Murat Şentürk
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Makina Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2005
Renk
Gri Füme
@doblo3535

Bu aracı bakabileceğimiz bi ilan vs... varmı acaba?

ByMurat

Onursal Aydın Yöneticisi
Doblo
Adı
Murat Şentürk
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Makina Teknikeri
Aracınız
Doblo
Modeli
Premio
Motor
1.3 Multijet
Araç Yılı
2005
Renk
Gri Füme
@doblo3535

Anladım.Benim D1 i satıp D2 ye geçesim var da o yüzden sordum.

ofas

Daimi Üye
Adı
Oğuzhan
Kan Grubu
0 +
Meslek
Çiftçi
Modeli
Araç Yılı
2008
Bence max bütçenin, %80i arac, %10 bakım, temizlik, vergi vs için kalan %10 ise çıkması muhtemel arıza ve öngörülmeyen giderler için ayrılmalı.
Diğer bir husus ise imkanlar dahilinde, tutulan ve en bakımlı aracı almak. Bu şekilde yapılan bir seçim sizi 2 elde max huzurlu ve aracın keyfini çıkarmaniza sebep olacaktır.

+

22.000₺ aldınız diyelim. Devir, sigorta, vergi (en fazla 5ay sonra) gibi toplamda 1.000₺yi geçebilecek kaçınılmaz bir masrafınız olacak.
Bir iki rütuş, değişim vs masrafınız da çıkması yüksek ihtimal. Bu giderlere ek sürpriz arıza çıkarsa ciddi pişmanlık ve baş ağrısı sizi bekliyor olacaktır.

Soru : Doblo yu ( yada bu tür bir aracı ) tercih sebebiniz nedir?

Son düzenleme:

ynsdgn06

Azimli Üye
Adı
yunus
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2004
@ugurbahcelı
hocam 390245708 ilanda açıklamalar yazıyor uyarsa görüşelim hatasız arıyorsanız buyrun çift sürgü klima airbag bu modelde mevcut ben kasa yükselteceğim d3 almayı düşünüyorum o yüzden satacağım yoksa aracımdan memnunum 1.9 jtd en tutulan model renk gri bi kere binince zaten doblo aşığı oluyor insan yanlış anlaşılmasın malı övmek değil zaten doblocular bilir doblonun rahatlığını teşekkür ederim hem ilanda yazıyor numaram hemde 0507 187 36 87 :)

Ziyapasali

Daimi Üye
Doblo
Adı
Ömer
Kan Grubu
A RH -
Aracınız
Doblo
Modeli
Vip
Motor
1.9 Td
Araç Yılı
2004
Renk
SahraBeji
Abi d1 veya d2 var senin dediğin fiyatlarda sahibinde senin istediğin özelliklerin tamamı vip modelinde var arka camlar fabrika çıkışı renkli çift sürgülü bagaj tek kapı deri döşeme çift hava yastığı

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
D2 almanizi tavsiye ederim guc cok onemli degilse sahibinden e girdiginizde fiat sectikten sonra doblo combi yi secin ordanda 1.3 multijetlere bakin 2006 yilindan sonrasi d2 oluyor. Bizde bu hafta kendi aracimizi saticaz binek bi araba denk geldi onu alacagiz muhtemelen istediginiz ozellikler yok gibi ama fiyat belki istediginiz degerdedir.17.500 18 yazacagim henuz ilana koymadim Bizim arac (caNNo diye taninir grupta) 2005 model 1.9 d activa modeli tek sürgülü klimali 105 hp (63 hp olanlardan değil) aracin tum camlari aciliyor bagaj cift kapi 187 binde kirmizi renk 2 bintl yi bulmayan bi hasar kaydi var 5 senedir bizde ilk sahibinden aldik bakimlari duzenli yapilir muayenesi cuma günü. Yapildi bandrolu odendi satisa hazir durumda

34 ysf 57

Fenomen Üye
Adı
Yusuf Gökdepe
Modeli
Renk
Kırmızı
D2 almanizi tavsiye ederim guc cok onemli degilse sahibinden e girdiginizde fiat sectikten sonra doblo combi yi secin ordanda 1.3 multijetlere bakin 2006 yilindan sonrasi d2 oluyor. Bizde bu hafta kendi aracimizi saticaz binek bi araba denk geldi onu alacagiz muhtemelen istediginiz ozellikler yok ama fiyat belki istediginiz degerdedir. Bizim arac (caNNo diye taninit grupta) 2005 model 1.9 d activa modeli tek sürgülü klimali 105 hp (63 hp) olanlardan değil aracin tum camlari aciliyor bagaj cift kapi 187 binde kirmizi renk 2 bintl yi bulmayan bi hasar kaydi var 5 senedir bizde ilk sahibinden aldik bakimlari duzenli yapilir muayenesi cuma günü. Yapildi bandrolu odendi satisa hazir durumda

ugurbahcelı

Azimli Üye
Adı
ugur
arkadaşlar tekrardan merhabalar bir süredir doblo arayışı icindeyim bu gün bir araç denk geldi sizlere danısmak istedim.

araç 2001 mod. 1.9 doblo 210 bin km de aslina bakarsaniz bu arac ilk mesaj da yazdigim ozellikleri tasimiyor ama fiyatı ciddi anlamda uygun geldigi icin tercih edebilirim diye dusunuyorum rakami 13 bin tl araci ustama goturup gostetmedim ama benim baktigim kadariyla temiz duruyor sesi soluguda iyi gibi geldi bana ozellikle killaninca benim broadway e gore cok konforlu ve keyifli geldi yanliz nette 1.9 duz dizeller icin sorunlu falan yazilmis ben birde sizlere danismak istedim sizlerin goruslerine gore araci ustaya goturup baktirmayi dusunuyorum son olarak bu arac icin surasina bak burasina bak veyada surasi cok onemli dikkat et vs diye tavsiyeleriniz varsa cok memnun olurum selamlar