10 Numara Fiat Hangi Marka Ile Anlaşsın?

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
Aslında bu konuda hiç konuşma yorum denk gelmediği için yazıyorum. Sanırım bizim Türkiye genelinde oto kurtarma çekici yardım hizmeti alabileceğimiz araçsız kalma durumunda hem kulağa hemde cebimize hoş gelecek çekici masrafı ve araç kiralama hizmeti verecek kurumsal bir rent ile anlaşmamız yok. Kurtarıcı hizmeti herkesin sigortasında olmayabiliyor ki olsa bile araç kiralama konusunda destek almak iyi olabilir. Tabi bunlar naçizane görüşümdür:)

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
Bölgesel bir teklif olarakda değerlendirilebilir. Bölgelerdeki otel koy beach lere indirimli giriş özel rezervasyon yapılabilir ki buda yazın bol bol team doblo sahil keyifleri ve çoluk çocuk kaynaşması haline gelir :)

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
Yine bölgesel olarak değerlendirilebilir. Sonuç olarak büyük bir çoğunluğumuz aile babası yada eğitim konusu ile alakadar olan kişiler. Yabancı dil kursundan veya dershaneden yada egitim sınav kitapları temin eden satan üreten yerlerden indirim sağlanabilir. Tabi burada isim veremiyorum yasak reklama girmesin diye ancak hepimizin aklına biryerler gelir mutlaka.
Umarım çok yazıyorum diye yöneticilerimiz bana kızmazsınız :)

ahmetkoc

Daimi Üye
Adı
Ahmet koç
Kan Grubu
A RH +
Modeli
Araç Yılı
2007
Renk
Beyaz
@generalmurat55
Evet ömrümde bir kezde olsa bi continental kullanmak istiyorum :)