10 KASIM 1938

yunus0635

Fenomen Üye
Ayın Popüler Yazarı
Doblo
Adı
YUNUS KILIÇ
Kan Grubu
A RH -
Meslek
Beyaz Eşya Kombi Tamir Bakım Servisi
Aracınız
Doblo
Modeli
Trekking
Motor
1.6 Multijet
Araç Yılı
2023
Renk
Beyaz
@Alirüzgar
helal olsun ali baba büyüksün helal olsun seni ayakta saygıyla alkışlıyorum

serkanortanca

Onursal İzmir Yöneticisi
Başka Araç
Adı
YİĞİT SERKAN ORTANCA
Kan Grubu
B RH +
Meslek
Özel kolluk
Aracınız
Başka Araç
Modeli
Diğer Model
Araç Yılı
2007
Renk
Metalik Gri
ATAM İzindeyiz. ..

Dosyalar

• 20161110_080952.jpg
    570 KB · Okunma: 6

Kgunes

Saygın Üye
Adı
K@dir
Kan Grubu
A RH +
Meslek
Şeytanın Muhasebecisi
Modeli
Araç Yılı
2003
Renk
Gri
Sevgili ATAM;
"Ey Türk Gençliği" diye başlayıp, "Muhtaç Olduğun Kudret, Damarlarında ki Asil Kanda Mevcuttur!" Diye bitirerek Bizlere hitaben bırakmış olduğun nasihatı keşke şimdiki nesil anlayabilse! Keşke Seni Anlayabilseler!
Keşke 1 kere Rüyalarında Görebilseler Seni!
Kimsenin Ölümsüz olmadığı şu yalan dünyada Seni, Silah Arkadaşlarını, Bu vatan için gözünü kırpmayanları, İçinde Bulunduğunuz durumu düşünmeden Kendinizi siper ederek bizlere emanet bıraktığınız Şu toprakların nasıl Kazanıldığını 1 kez olsun anlayabilseler, 1 kez olsun rüyalarında görünsen ne güzel olur.
Başta Ülkemin Kurucusu Paşam, Başkomutanım, Atam, Liderim Mustafa Kemal ATATÜRK, Kundakta Bebeğini Bırakıp "Bebeğim Anasız Büyür de, Vatansız Büyüyemez" Diyerek Şehadet Şerbetini İçen Nene Hatunlar, Daha 18 yaşına basmamış, Çocukluğunu yaşayamamış, Yarın ne olacağını bilmeden "Size Ölmeyi Emrediyorum" komutu ile Öleceğini bile bile, Bugün üzerinden geçtiğimiz O toprakları Kanı ile Sulamış, Kabri Olmayan, Mezar Taşı bile olmayan, Kefen Bile giydirilmemiş Her ne kadar ŞEHİDİM, MEHMET'İM var ise Ruhları Şad, Mekanları Cennet Olsun!
Belki Sizler geri gelmeyeceksiniz ama YÜCE TÜRK MİLLETİ var olduğu sürece Bu Vatan için yaptıklarınız Nesillerden Nesillere aktarılacak ve Her Daim Bu ÜLKE'de SİZLER için Dua eden, SİZLERE Minnet Duyan, Çizilen Yolda Yürüyen Torunlarınız var olacaklar.

Sezgin Tok

Fenomen Üye
Adı
Sezgin
Meslek
Bilgisayar Destekli Üretim (CNC)
Modeli
Renk
Lal Kırmızı
62731b10520dfcce94f7daf1ea9835de.jpg