Team Doblo
Multimedya
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

Parola

Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olun!

Şifrenizi mi Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
En Son Ziyaretçiler
02 Ağustos 2014
aydero
00:08:21
01 Ağustos 2014
aloneman
05:38:39
01 Ağustos 2014
ToeXicT
06:30:02
01 Ağustos 2014
HarunTn36
06:55:17
01 Ağustos 2014
MEHMET78
07:09:59
Daha çok bilgi göster  
Bizi Takip Edin!

Ana Menü
RSS Beslemeleri
Linkler
Seat Forum Türkiye
Ankara Cam Balkon
3K Klima Kombi Servisi
Çelik Kapı Ankara

Başlığı Görüntüle
Team Doblo » FİAT DOBLO SERVİS BÖLÜMÜ » Genel Elektrik ve Elektronik
 Başlığı Yazdır
AKÜ FİYATLARI HAKKINDA
ademkaya33

ARKADAŞLAR AKÜ DEĞİŞTİRME ZAMANIM GELMİŞ.

60 AMPER MUTLU AKÜ DEĞİŞİMİNE 120 TL. DEDİLER, BU FİYAT NORMALMI ?

DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.BİRDE 60 AMPER YETERLİMİ SİZCE DOBLO İÇİN...?

kardelenkurt
Öncelikle büyük harflerle yazmak, forumda bağırmak anlamında algılanmaktadır. Bunda sonraki mesajlarınızda küçük harf kullanırsanız seviniriz.

120 TL ye olan akü markası nedir acaba? Markadan markaya fiyat değişiyo. Orjinal inci aküler var doblolarda. İnci akü sorun 60 amper. 60 amper yetecektir. Zaten 72 sığmaz bildiğim kadarı ile yuvaya. 120 tl ye yiğit var. Ama aldım da sağlam aldım derseniz en iyisi MUTLU akü...
Artık Fiat Doblo kullanıcılarına ait bir ilan sitesi var. Satılık doblo ilanları, yedek parça aksesur vb. ilanlar bu sitede. www.doblo.biz

geremy
120 tl ye mutlu ise alın.rahat edin.

munurkavalci
60 amperden büyük olanı sığmıyor yerini küçük yapmışlar 120 çok iyi

kardelenkurt
evet bende yeni baktım sığmaz olmaz yani 72.. benim doğan vardı da yuvanın tırnağını kesip koymuştum. ee dobloya orjinal olsun demi
Artık Fiat Doblo kullanıcılarına ait bir ilan sitesi var. Satılık doblo ilanları, yedek parça aksesur vb. ilanlar bu sitede. www.doblo.biz

CLAPES

ademkaya33 tarafından yazılan metin:
ARKADAŞLAR AKÜ DEĞİŞTİRME ZAMANIM GELMİŞ.

60 AMPER MUTLU AKÜ DEĞİŞİMİNE 120 TL. DEDİLER, BU FİYAT NORMALMI ?

DÜŞÜNCELERİNİZİ PAYLAŞIRSANIZ SEVİNİRİM.BİRDE 60 AMPER YETERLİMİ SİZCE DOBLO İÇİN...?

doblonun 1,3 mtjet ise 50 amper benzinli motor ise çalışması daha kolay ve guç pek gerekmedıgınden zaten 60 amper diyorsun mutlak yetecektir yanlız araçta müzik tertibatı varsa en az 72 amper derim...

Düzenleyen CLAPES Düzenleme Zamanı: 16 Mart 2010 10:24

bunyas288
120 tl fiyat normal bence tupBen bir çok satıcıda gördüm ilan etmişler 60 amper akü 120 tl diye (Antalya ) Benim araçtaki orjinal aküde 55 amper ama extra alarm vb. şeyler yok araçta

izmirlidoblo
1.3 doblo için 60 amper yeterli fiyat da normal mutlu akü inci tudor bosch delphi iyidir

hsn3414
babam kendi arabasına 150 liraya yiğit akü almış 60 amper ticari taksiler için özel üretimmiş daha uzun ömürlüymüş akü sarı renk üstünde damalar fln var taxı yazıyo üstünde Grin
[img]http://e1204.hizliresim.com/w/6/44dn5.jpg[/img] is not a valid Image.
***Biz hayattaki en güzel pozlarımızı mobese kameralarına verdik!..***

kardelenkurt
hsn3414 tarafından yazılan metin:
babam kendi arabasına 150 liraya yiğit akü almış 60 amper ticari taksiler için özel üretimmiş daha uzun ömürlüymüş akü sarı renk üstünde damalar fln var taxı yazıyo üstünde Grin

inan o akü o fiyata değer kardeş..canavar gibi onlar..uzun ömürlü hem..

Atlanılacak Forum:
Sponsor reklam
Gelişmiş Forum Başlıkları Bulutu