Team Doblo
Başlığı Görüntüle
Team Doblo » FİAT DOBLO SERVİS BÖLÜMÜ » Genel Elektrik ve Elektronik
 Başlığı Yazdır
Dobloma Havalı Korna :)
ataylee26

Arkadaşlar, 2010 105 Elegance Dobloma, elektrikle çalışan havalı korna taktırmak istiyorum. Ancak nette ve sanayide küçük bir araştırma yaptım ve kafamda olan 2 farklı kornayı bulamadım,
1- http://www.youtub...D2khn5Jh1k ---- http://www.youtub...vwWwZJJ4EM
2- tok "bump" man kornası vardır hatta bazı otobüslerdede vardır. ancak bu korna elektrik desteklimi yoksa, direk havalı kornamı onu bilmiyorum.

Baba kornası yada daha piyasada revaşta olan korna takmak istemiyorum. daha ziyade söylediğim tarz, orjinal vede klasik tarz düşünüyorum, şayet tavsiye vermek isteyen olursa tüm tavsiyelere açığım, mümkünse birşekilde sesinide paylaşın.. O konuda nette sıkıntı var cünkü, bircok sitede, korna satısı var ancak nasıl öttüğünü dinleyemiyorsun.. Şimdiden Teşekkürler arkadaşlar.. İyi Günler, Kolay olsun.
 
Dark Knight
Öncelikle tanışma bölümünde kendinizi tanıtınız. Teşekkürler.
KadıköyBoğaları
 
Chirmicty
http://www.hepsib...tctn115623

istersen bunu bir incele tabiki yorumları oku alıpta kullananlar memnuniyetlerini ve memnuniyetsizliklerini nedenleriyle paylaşıyorlar
Foruma üye olup ilk mesajında yardım isteyenlere yardım edilmeyecektir. Lütfen ilgili bölümde kendimizi tanıtalım...Neden mi BEŞİKTAŞ? Çünkü; SİYAH-BEYAZ başlamıştı her şey. Fotoğraflar SİYAH-BEYAZ, yazlık sinemalar SİYAH-BEYAZ'dı, gözümüzün kara , alnımızın ak olması öğretildi hep. Kara gecelerde beyaz sayfalara döktük hep içimizi. Kara sevdalarımız oldu, beyaz umutlarla beslediğimiz. Ve bir gün gelecek kara toprağa beyaz kefenle gireceğiz hepimiz !


Lütfen Kendinizi Tanışma Bölümünde Tanıtınız Aksi Halde Soru ve Sorunlarınıza Cevap Verilmeyecektir...TANIŞMA BÖLÜMÜ


Soru ve Sorunlarınıza Tam ve Eksiksiz Cevap Alabilmeniz İçin Lütfen Profil Bilgilerinizi Güncelleyiniz...PROFİL DÜZENLE
 
emre18
bende bu yankılı kornanın 6 sesli ve orjinali var çin olmayanı elektronik beyinli yankılı korna tavsiye ederim çok güzeller.
 
ataylee26
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak, trafik kurallarına göre, bu havalı kornayı öttürürken yakalanırsan şayet, cezası ne kadar ? yada böyle bir yasak varmı ?
 
Dark Knight

ataylee26 tarafından yazılan metin:
Tavsiyeleriniz için teşekkür ederim. Bir sorum daha olacak, trafik kurallarına göre, bu havalı kornayı öttürürken yakalanırsan şayet, cezası ne kadar ? yada böyle bir yasak varmı ?


Yasak var. Cezası geçen sene 62TL idi gelen güncellemeler Smile ile ne kadar olmuştur bilmem confused

KadıköyBoğaları
 
Atlanılacak Forum: