Team Doblo
Multimedya
Üye Girişi
Kullanıcı Adı

Parola

Üye Değil Misiniz?
Buraya Tıklayarak Üye Olun!

Şifrenizi mi Unuttunuz?
Buraya Tıklayın
En Son Ziyaretçiler
17 Eylül 2014
Abd-ullah
00:42:02
17 Eylül 2014
cAn 3436
00:46:14
17 Eylül 2014
alperen68
01:16:40
17 Eylül 2014
doblo v...
01:29:59
17 Eylül 2014
2009_pr...
01:30:30
Daha çok bilgi göster  
Bizi Takip Edin!

Sponsor
Ana Menü
RSS Beslemeleri
Linkler
Hyundai Club Türkiye
Seat Forum Türkiye
Fiat Linea Forum
Ankara Cam Balkon
3K Klima Kombi Servisi
Çelik Kapı Ankara

Başlığı Görüntüle
Team Doblo » SES - GÖRÜNTÜ TESİSATLARI ve MODİFİYE » Ses, Görüntü, Müzik Sistemleri
 Başlığı Yazdır
ARKA EĞLENCE PAKETİ
dream34

merhaba arkadaşlar ..arabama arka eğlence paketi yaptırmak istiyorum orjinal teyp üzerine olacak..marka olarak öneriniz nedir ve fiyat aralıgı hakkında bılgınız var mı ayrıca montajını profesyonel olarak yapan istanbul içi bildiğiniz bir yer var mı ?? yardımlarınızı beklıyorum Smile

Doblo My Life

melrock
orjinal teyp kalacak dediğinize göre, eğlence paketinden kastettiğiniz tam olarak nedir acaba ? ne taktirmak istiyorsunuz ?

doblo vip premio
dream34 tarafından yazılan metin:

merhaba arkadaşlar ..arabama arka eğlence paketi yaptırmak istiyorum orjinal teyp üzerine olacak..marka olarak öneriniz nedir ve fiyat aralıgı hakkında bılgınız var mı ayrıca montajını profesyonel olarak yapan istanbul içi bildiğiniz bir yer var mı ?? yardımlarınızı beklıyorum Smile

eğlence paketinden kastınız

müzik sistemi tv vcd falan heralde bizim forumun tunungçisi snt tuning var beykozda buluşmada gidip tanıştık oraya gidip yaptırabilir ve bilgi alın size baki abi yardımcı olur
j1310.hizliresim.com/1g/h/tlnnm.jpg

2011 YENİ DOBLO PREMİO KONFOR PAKET 1,3 MULTİJET 90 HP ÇÖL GRİSİ
2006 YENİ PALİO VAN 1,3 MULTİJET 70HP BEYAZ

dream34
koltuk başlıklarının arkasına 2 adet ekran yaptırmak istiyorum ( orjinal teyp üzerine ) markası nedir ve maliyeti ne olur ?? ayrıca cd çalarında dvd oynatma formatı varmı ve usbden fılm izlenebilirmi ??
Doblo My Life

bakiergul
orjinal teyipten arka eğlence paketi kullanmaniz imkansız......arka başlık monitörlerini sürecek bir surücü cihaza ..double dın veye indash ihtiyacınız var....sitenin sağ üst kısmında resmi tedarikçimiz SNTtuning in telefonlarından daha detaylı bilgi alabilirsiniz..
YA GEÇ ORTAMA ORTAMI SEYRET......YA GEÇ ARKAMA BAKİ BABAYI SEYRET...

Atlanılacak Forum: